Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Побутові (on/off) кондиціонери Cooper&Hunter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Про компанію Cooper&Hunter

Історія кондиціонерів Сooper&Hunter (США), починається з об'єднання зусиль трьох великих промислових підприємств на базі C.S. Cooper Company — Hunter Manufacturing Company і Brunner Manufacturing Company. В результаті чого в 1916 році була створена компанія Cooper&Hunter International Corporation, напрямком якої є виробництво кондиціонерів Сooper&Hunter.

Асортимент пропонованої продукції, що постійно зростає, представлений такими типами побутових та промислових кондиціонерів як: настінніконсольні, підлогово-стельовімультіспліт-системимобільнікасетні та канальні кондиціонери.

У зв'язку з поступовою забороною на використання в світі фреону R-22, що руйнує азоновий шар нашої планети, компанія почала з 2010 року випускати кондиціонери на озонобезпечному фреоні R-410; енергозбереженню, в моделі ряду кондиціонерів Cooper Hunter з'явилися інвертерні моделі, що охоплюють широкий діапазон холодопродуктивності від 3,22 кВт до 7,04 кВт, які вироблені з використанням технологій і комплектующих Daikin.  Крім цього є в асортименті теплове обладнання: електроконвектори, зволожувачі і осушувачі повітря.

Кондиціонери C&H виробляється на заводі Сooper&Hunter International Corporation у м. Джухай (Zhuhai) за 40 км від Гонг-Конга – об'єднаного виробничого та науково-експериментального майданчика компаній GREE Electric Appliances, Inc. і Daikin Industries, Ltd.

Вгору