Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інверторні кондиціонери Gree

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Про компанію Gree


Історія торгової марки GREE розпочалася у 1991 році. Назва бренду GREE має походження від китайського «ГеЛі», у перекладі означає «Володарець силою, потужністю» або «Привабливість особистості». Назва GREE асоціюється з англійською "glee" - радість, "green" - зелена і з "agreement" - угода.

За 20 років компанія GREE Electric Appliances Inc. з невеликого провінційного підприємства перетворилася на широко відомого виробника кондиціонерів. Зараз GREE – найбільше у світі підприємство з виробництва кондиціонерів, яке випускає всі види кліматичної техніки: побутові та напівпромислові кондиціонери, мультизональні системи GMV, промислові чилери та фанкойли. Компанії GREE належать вісім заводів, що знаходяться у п'яти містах Китаю: Чжухай, Чунцін, Хефей, Чженчжоу та Ухань, а також у Бразилії, Пакистані та у В'єтнамі. У 2011 році засновано відділення GREE у Сполучених Штатах, щоб налагодити тут виробництво та активніше змагатися в Америці з місцевими компаніями. Загальна виробнича потужність підприємств GREE у 2011 році склала 50 мільйонів побутових кондиціонерів та 5,5 мільйонів промислових кондиціонерів. З 1995 року GREE щорічно включається до переліку ста найбільших азіатських експортерів. Починаючи з 1996 року GREE щорічно визнається компанією №1 у Китаї, а з 2005 року стає світовим лідером у виробництві кондиціонерів. В даний час на заводах GREE виробляється кожен третій кондиціонер у світі!

За бездоганну якість продукції компанією GREE отримано понад 50 національних та міжнародних нагород, серед яких: «Бренд року» (Рим, 1999), «Золота зірка» World Quality Commitment (Париж, 2002), «Платинова зірка» (Нью-Йорк, 2005), "Світовий бренд" (Гуанчжоу, 2006). GREE є єдиною компанією-виробником систем кондиціювання повітря в Китаї, яка володіє сертифікатом на експорт без нагляду.

Вгору