Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Побутові кондиціонери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Побутові кондиціонери

Кондиціонери побутові призначені в першу чергу для використання їх у житлових будинках. На відміну від, наприклад, промислової кліматичної техніки, вони відрізняються меншою потужністю та нижчою ціною. Сьогодні можна знайти десятки різних моделей під різну площу та тип приміщення.

Особливості та переваги побутових кондиціонерів

Побутові кондиціонери складаються з двох основних елементів: внутрішнього і зовнішнього. Перший встановлюється безпосередньо в кімнаті, а другий на зовнішній стіні. Внутрішній блок майже безшумний, завдяки чому кондиціонер не створює дискомфорту під час роботи. Окрім низького рівня шуму до переваг такої кліматичної техніки належать:

  1. Діапазон потужності приладу. Дозволяє обирати модель під площу приміщення.
  2. Лише найбюджетніші моделі обмежуються охолодженням повітря. Більш сучасні моделі можуть також нагрівати, очищувати, іонізувати чи зволожувати повітря.
  3. Вигідна вартість. Побутові моделі коштують зазвичай дешевше за більш потужні, розраховані на великі площі.
  4. Просте керування кліматичною технікою. Ви легко зможете розібратися, як налаштувати систему. Додатково можна проконсультуватися з майстрами, що будуть встановлювати та виконувати первинне налаштування.
  5. Можливість встановлення в різних кімнатах. Ви можете монтувати систему до вітальні, спальні та навіть дитячої кімнати. Головне - наявність місця для внутрішнього блоку на стіні.

Єдиний недолік у таких кондиціонерів – складний процес монтажу. Його потрібно довірити лише професіоналам, що будуть використовувати спеціальне обладнання та кріплення. Важливо встановлювати систему згідно рекомендацій виробника. Наші фахівці здійснюють монтаж побутових кондиціонерів протягом однієї доби з моменту замовлення.

Як обрати побутові кондиціонери

Перед тим, як вибрати побутовий кондиціонер, потрібно ознайомитися з асортиментом техніки, представленим сьогодні на ринку. Звертайте увагу на такі основні критерії:

  1. Площа приміщення. Чим більшу площу потрібно буде охолодити чи обігріти, тим більшої потужності має бути кондиціонер.
  2. Ціна та бренд. Занадто дешеві моделі можуть не витримати щоденної експлуатації. Обирайте кліматичну техніку середнього цінового сегменту від перевірених виробників.
  3. Додаткові функції. Окрім безпосередньо охолодження та нагрівання повітря кондиціонери також можуть виконувати ряд додаткових функцій. Наприклад, зволоження чи очищення повітря.
  4. Управління системою. Має бути простим та зрозумілим. Сьогодні налаштовувати кондиціонер пультом дистанційного керування або ж за допомогою смартфона. Деякі моделі мають таймер або ж кілька режимів роботи.

Купити кондиціонер побутовий можна на сайті нашого інтернет-магазину. В каталозі представлено широкий асортимент кліматичної техніки для дому від перевірених виробників. Правильно підібраний кондиціонер допоможе створити комфортний мікроклімат у приміщенні навіть спекотного літа.

Вгору